Łukasz Krukowski | Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami

mężczyzna w okularach
Łukasz Krukowski
Chief Technology Officer

Łukasz to doświadczony lider z 13-letnim doświadczeniem w realizacji projektów w obszarze e-commerce, bankowości i towarzystw inwestycyjnych. Jako CTO w e-point odpowiada za kierowanie strategią technologiczną firmy, opracowywanie innowacyjnych rozwiązań i zapewnienie efektywnego wykorzystania technologii w celu osiągnięcia celów biznesowych Z firmą związany jest od 9 lat.

Doświadczenie zawodowe zdobywał realizując projekty dla renomowanych firm, takich jak ING, Santander, NN TFI, PZU czy BIK.  Jego praktyczna wiedza uzupełniona jest o studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego, certyfikację TOGAF i kursy związane z chmurą Google. W codziennej pracy Łukasz skupia się na tworzeniu standardów, rekomendacji, doborze technologii i narzędzi wytwarzania systemów wspierających rozwój biznesu. Działał w projektach wysoko regulowanych, dla branż takich jak bankowość czy TFI.     

W pracy projektowej zawsze stawia na dogłębne zrozumienie dziedziny biznesowej, zdając sobie sprawę, że technologia to narzędzie w rękach biznesu. Ciągłe dążenie do poszukiwania optymalnych rozwiązań pokrywających oczekiwania wszystkich interesariuszy cieszy się dużym uznaniem w oczach klientów.