Szkolenie online "Jak zbudować cyfrową ścieżkę klienta TFI, by skutecznie pozyskiwać i obsługiwać klientów online. Cyfrowy klient w centrum uwagi", 15 lutego 2024 r.
REJESTRACJA NA SZKOLENIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA
Szkolenie organizowane we współpracy z firmą:
Szkolenie to praktyczny przewodnik dla przedstawicieli Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych (TFI), który pomaga tworzyć i rozwijać usługi cyfrowe dla klientów. W trakcie szkolenia omówimy wyzwania stojące przed branżą TFI na poszczególnych etapach ścieżki klienta – od zainteresowania ofertą i wygodnego przeprowadzenia przez proces zakupu aż po zarządzanie posiadanym portfelem. To konkretna dawka wiedzy i inspirujące studia przypadków skierowane do prezesów, dyrektorów, product ownerów, przedstawicieli sprzedaży i marketingu z TFI.
1. Transformacja cyfrowa w branży TFI - gdzie jesteśmy i dokąd zmierza rynek
a. Spojrzenie na stan cyfryzacji usług dla klientów TFI
b. Branża bankowa i e-commerce jako inspiracja do rozwoju cyfrowej obsługi klienta
2. Na czym polega kształtowanie cyfrowej ścieżki klienta funduszy inwestycyjnych
a. Dlaczego klientom trudno rozpocząć inwestowanie online
b. Cyfryzacja jako odpowiedź na potrzeby klientów i ich przyzwyczajenia; standardy i dobre praktyki
c. Etapy ścieżki klienta - wyzwania i rozwiązania na przykładach
d. Wykorzystanie sztucznej inteligencji - podejście małymi krokami czy skok na wielką wodę
3. Modelowa architektura IT wspierająca cyfrową sprzedaż i obsługę
a. Mikroserwisy, konteneryzacja i skalowanie jako odpowiedź na potrzebę elastyczności i niezawodności
b. Na co zwrócić uwagę przy integracji z Agentem Transferowym
4. Sesja pytań i odpowiedzi
Prowadzący
Łukasz Franczuk
Łukasz to doświadczony lider z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami IT oraz projektowaniu różnorodnych systemów dla dużych polskich i międzynarodowych firm i korporacji - m. in. portali korporacyjnych, platform transakcyjnych i systemów self-service, systemów e-commerce, aplikacji mobilnych.W e-point odpowiada za wypracowanie wizji kreatywnej i strategicznej w projektach UX i nadzór nad ich realizacją. Współpracując z firmami z branż FMCG, bankowości, finansów oraz MLM, Łukasz zrealizował kluczowe projekty, takie jak system B2B2C dla Amway, portale dla banków ING i BNP Paribas, czy aplikacja webowa dla insuretechu Hella+Health. W 2007 roku projekt Amway Online, w którym Łukasz brał aktywny udział, otrzymał nagrodę Project Excellence Award Polska. Łukasz ukończył także kursy moderatora Design Thinking i UX Intensive Path.
W codziennej pracy kładzie nacisk na łączenie wymagań strategii biznesowej z UX tak, aby finalny projekt przynosił wyznaczone cele biznesowe i odpowiadał na potrzeby klientów. Dba o wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie projektowania zorientowanego na użytkownika.
Łukasz Krukowski
Łukasz to doświadczony lider z 13-letnim doświadczeniem w realizacji projektów w obszarze e-commerce, bankowości i towarzystw inwestycyjnych. Jako CTO w e-point odpowiada za kierowanie strategią technologiczną firmy, opracowywanie innowacyjnych rozwiązań i zapewnienie efektywnego wykorzystania technologii w celu osiągnięcia celów biznesowych Z firmą związany jest od 9 lat.
Doświadczenie zawodowe zdobywał realizując projekty dla renomowanych firm, takich jak ING, Santander, NN TFI, PZU czy BIK. Jego praktyczna wiedza uzupełniona jest o studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego, certyfikację TOGAF i kursy związane z chmurą Google. W codziennej pracy Łukasz skupia się na tworzeniu standardów, rekomendacji, doborze technologii i narzędzi wytwarzania systemów wspierających rozwój biznesu. Działał w projektach wysoko regulowanych, dla branż takich jak bankowość czy TFI.
W pracy projektowej zawsze stawia na dogłębne zrozumienie dziedziny biznesowej, zdając sobie sprawę, że technologia to narzędzie w rękach biznesu. Ciągłe dążenie do poszukiwania optymalnych rozwiązań pokrywających oczekiwania wszystkich interesariuszy cieszy się dużym uznaniem w oczach klientów.
Koszt i warunki uczestnictwa
Szkolenie - koszty szkolenia 650/750
- Członkowie i Podmioty wspierające IZFiA – 650 zł + VAT/osoba
- Instytucje niezrzeszone w IZFiA – 750 zł + VAT/osoba
Osoby zarejestrowane na szkolenie, po odbyciu szkolenia i potwierdzeniu uczestnictwa, otrzymają pod swoim adresem e-mail fakturę VAT. Płatność wynagrodzenia za szkolenie odbywała się będzie przelewem na rachunek bankowy i w terminie na niej wskazanym. W tytule przelewu należy wskazać numer faktury VAT.
Certyfikat
Szkolenie - certyfikaty
Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzone zostanie certyfikatem, który będzie mógł być wykorzystany w celu udokumentowania doskonalenia umiejętności zawodowych m.in. przez radców prawnych i adwokatów.
Certyfikat będzie przesłany uczestnikom mailem w formacie PDF.